




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал стільниці: кераміка 6 мм + МДФ
Колір стільниці: бежевий
Габарити стільниці: 160(40)*90,
Опція (розкладка): розкладний,
Каркас: масив деревини гевеї натурального кольору
Форма: овальна,
Країна виробник: Китай,
Висота: 76,
Ширина: 90,
Довжина: 160(200)
Розмір коробки: 167,5*99,6*18 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 57 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 160 |
| Каркас | Дерево |
| Колір каркасу | деревина |
| Матеріал стільниці | МДФ + кераміка |
| Опція (розкладка) | Розкладний |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 21 096 ₴
- В наявності
- Код: ALBERTO160BE
Стіл ALBERTO CERAMIC 160(200)*90 бежевий мат/дерево
21 096 ₴
- +380 (95) 905-53-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.






