-37%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільниця виготовлена з матового МДФ, покритого загартованим склом, має закруглені кути. Вставка — глянсовий МДФ.
База стола — неіржавка сталь.
Брак гострих кутів забезпечує зручність в експлуатації.
Також у нашому асортименті є столи інших форм і розмірів, а різноманіття кольорів дасть Вам змогу знайти саме те, що підійде до Вашого інтер'єру.
Розмір: 1200 (+400)*800*760
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євродім |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Темно-сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | скло |
| Каркас, ніжки | МДФ ламінований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
- Ціна: 12 050 ₴
- В наявності
- Код: 115
Стол Montana DT-115 Dark Grey Gloss
19 050 ₴
12 050 ₴
- +380 (95) 905-53-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




