




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал стільниці: кераміка 6 мм + МДФ матовий чорний
Колір стільниці: світло-сірий матовий
Габарити стільниці: 120(30+30)*80,
Опція (розкладка): розкладний,
Каркас: масив деревини з матовим чорним фарбуванням
Форма: Прямокутна,
Країна виробник: Китай,
Висота: 76,
Ширина: 80,
Довжина: 120(180)
Розміри коробок: 128*88*20 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 60 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 120 |
| Каркас | Селіна |
| Опція (розкладка) | Розкладний |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 18 330 ₴
- В наявності
- Код: DUBLINLGY
Стіл DUBLIN CERAMIC 120(180)*80 світло-сірий/чорний каркас
18 330 ₴
- +380 (95) 905-53-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


