




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кресло Richman Эргостар – это современное решение для дома или офиса, сочетающее стильный дизайн, эргономику и высокий комфорт. Благодаря сетчатой обивке, системе Wire Control и широким возможностям регулировки кресло идеально подходит для продолжительного использования. Модель оснащена регулируемым подголовником, поясничной поддержкой, 3D подлокотниками и механизмом Synchro с фиксацией наклона в четырех положениях. Надежную конструкцию дополняют сертифицированный пневмопатрон, хромированная крестовина и бесшумные ролики SilentWheel, выдерживающие нагрузку до 150 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 18,7 кг |
| Висота виробу в верхньому положенні (підняте сидіння - спинка - підголівник): | 1290 - 1325 - 1350 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1195 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників: | 675 - 770 мм |
| Высота подголовника | 185 мм |
| Высота подлокотников | 285 - 360 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 620 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 530 мм |
| Высота спинки | 600 - 630 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 460 мм |
| Габарити пакування: | 430 x 660 x 760 мм |
| Гарантийный срок | 18 місяців мес |
| Глибина виробу: | 695 - 745 мм |
| Глубина сиденья | 415 - 460 мм |
| Довжина підлокітників: | 280 мм |
| Діаметр роликів: | 60 мм |
| Діаметр хрестовини: | 700 мм |
| Цвет обивки | Сітка Чорна |
| Комплектація виробу: | Ергостар Хром |
| Угол наклона спинки | Збільшений, до 135 градусів |
| Матеріал оббивки: | Тканина Сітка |
| Механизм качания | Синхромеханізм |
| Мoдель | Ергостар |
| Об'єм пакування: | 0,22 м3 |
| Поперекова підтримка: | З регулюванням за висотою та глибиною |
| Підголівник: | 2D |
| Подлокотники | 3D із м'якими накладками |
| Ролики: | 60 мм |
| Фіксація висоти спинки: | У 3 положеннях |
| Фіксація глибини сидіння: | У 7 положеннях |
| Фіксація нахилу спинки: | У 4 положеннях |
| Крестовина | Хромована, посилена металева |
| Ширина изделия | 660 мм |
| Ширина підголівника: | 380 мм |
| Ширина сиденья | 505 мм |
- Цена: 18 558 ₴








